top of page

NASZE OPOWIEŚCI

Światło

Światło to słowo klucz. Dla każdego ma jednak inne znaczenie. Ta wspaniała przestrzeń barw odbita i zapisana w jeden wyjątkowy obraz wpada i uwalniania w nas całą lawinę różnych emocji. Barwy, cienie, półcienie, światło, mrok, ekscytacja, radość, nastrój, wzruszenie, łzy to mieszanka wybuchowa.


Kluczem każdego obrazu jest moc i energia wyzwalania tej mieszanki, która to będzie uwalniać w nas zdolność odczuwania lub jej brak. To one powodują, że jeden obraz zatrzymuje nasz wzrok, inny beznamiętnie ginie niezapamietany w naszej świadomości. Cała ta kompozycja nazwana wrażliwością to wyjątkowa cecha. Choć samo słowo wrażliwość dla niektórych wiąże się z wielką słabością.


Dla mnie osobiście ta zdumiewająca zdolność, moc odczuwania, postrzegania i widzenia wszystkiego tego, co nie widzą inni - to prawdziwa supermoc i ponadprzeciętna siła dana nielicznym.


#elizjubb

#elizjumakademia

#mrjangear

#tragopanofficialCzapla biała

Great white heron

Ardea alba

fot. Marcin Baranowski


#szkołafotografii #szkołafoto #warsztatyfotograficzne #szkołafotografiiprzyrodniczej #fotografiaprzyrodnicza #fotografowaniezwierząt #fotografowanieptaków #szkoleniafoto #szkoleniafotograficzne #kursyfoto #fotoszkoła #kursyfotografii #fotografiaprzyrody #szkołafotografiiprzyrody #fotografia #wildlifephotography #wildphoto #wildlife

10 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Późne lato

Czapliniec

bottom of page