top of page

NASZE OPOWIEŚCI

Bezgraniczna szarość

Szarość potrafi być piękna. Czyż nie? Mawia się, że życie potrafi być szare, albo coś jest szaro-bure. Czy jednak szarość i bezgraniczna monotonia koloru nie ma w sobie czegoś niezwykłego?


Późną jesienią zaczyna się czas, gdy kolorów zaczyna ubywać. Widać to szczególnie nad wodą w pochmurne i zamglone dni. O ile w lesie, czy na łąkach choćby zieleń oziminy czy igliwia potrafi złamać monolit koloru, to nad wodą wszystko tonie w szarościach. Minimalistyczne ujęcia pozbawione szczegółów tła, ptaki zawieszone w nicości. Kraina niemal jak z baśniowych opowieści. Takie warunki zawsze nas przyciągają i choć nigdy nie musiałem podejmować decyzji jakie warunki są najlepsze, to bardzo miło wspominam te mgliste nadrzeczne krainy z rozkrzyczanym towarzystwem.


#elizjubb

#elizjumakademia

#mrjangear

#tragopanofficial

Żuraw

Crane

Grus grus

fot. Łukasz Boch


#szkołafotografii #szkołafoto #warsztatyfotograficzne #szkołafotografiiprzyrodniczej #fotografiaprzyrodnicza #fotografowaniezwierząt #fotografowanieptaków #szkoleniafoto #szkoleniafotograficzne #kursyfoto #fotoszkoła #kursyfotografii #fotografiaprzyrody #szkołafotografiiprzyrody #fotografia #wildlifephotography #wildphoto #wildlife

17 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Mgła

W locie

bottom of page