top of page

NASZE OPOWIEŚCI

Czas samotnej włóczęgi

Chyba możemy powiedzieć, że nadszedł czas naładować baterie i ruszyć w samotną wędrówkę. To był naprawdę intensywny czas. Skończyliśmy cykl szkoleń i wypraw, zwieńczony niezwykłymi kolażami pod znakiem żurawia i czapli. Przyszedł moment pakowania plecaków, szykowania sprzętu i wielkiej włóczęgi.


Spędziliśmy z wami niezwykłe momenty. Intensywne ale zarazem wesołe i bardzo przyjemne. Mamy nadzieję, że osoby, które opuściły naszą szkołę ruszą teraz w świat i podarują mu nowe spojrzenie i nowy poziom fotografii przyrodniczej. To był dla nas zaszczyt i niezwykła przyjemność.


Tymczasem zabieramy was w zamglony świat żurawi. To był jeden z tych niezwykłych poranków, gdy aura przywodzi na myśl krainy nie z tego świata. To czysty i namacalny powód, dlaczego jesień ma w sobie taką fotograficzną moc.


#elizjubb

#elizjumakademia

#mrjangear

#tragopanofficial

Żuraw

Crane

Grus grus

fot. Łukasz Boch


#szkołafotografii #szkołafoto #warsztatyfotograficzne #szkołafotografiiprzyrodniczej #fotografiaprzyrodnicza #fotografowaniezwierząt #fotografowanieptaków #szkoleniafoto #szkoleniafotograficzne #kursyfoto #fotoszkoła #kursyfotografii #fotografiaprzyrody #szkołafotografiiprzyrody #fotografia #wildlifephotography #wildphoto #wildlife

44 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Mgła

bottom of page