top of page

NASZE OPOWIEŚCI

Foto-spływ Wisła

Już niebawem ruszamy na niezwykły spływ. W dniach 11-12 czerwca organizujemy spływ kajakiem, ale spływ wyjątkowy i to pod kilkoma względami.


Płyniemy jedną z najpiękniejszych rzek Polski. Ostatnia wielka, nieuregulowana rzeka Europy. Przynajmniej naszym subiektywnym zdaniem, Wisła jest w absolutnym topie jeśli chodzi o krajobraz, życie i piękno, a widzieliśmy już trochę rzek w tym kraju i wiele z nich pokonywaliśmy kajakiem.

Będziemy płynąć kajakiem dwa odcinki po około 20 kilometrów. Dwa dni na rzece i nocleg nad jej brzegami. Nocujemy w namiotach. Logistyką i transportem rzeczy, w tym kajaków, namiotów i innych, zajmuje się profesjonalna firma.


Odcinki dobrane są tak, że spokojnie i z przyjemnością będziemy mogli się delektować pięknem przyrody. Wieczór i poranek to wspólne fotografowanie dla chętnych. Fotografia krajobrazu pod naszym przewodnictwem. Szkolenie, kurs i wycieczka przyrodnicza połączona ze spływem. Jeśli warunki pozwolą, w planie są również nocne zdjęcia. Czas uświetni nam ognisko i wspólne rozmowy na tematy wszelkie.


Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą się wyrwać z miejskiego zgiełku. Nie trzeba fotografować, nie trzeba mieć aparatu. Można śmiało zabrać dzieci. Forma spływu jest absolutnie luźna dla uczestników, którzy oczywiście mogą skorzystać z naszych wieczornych i porannych plenerów, a mogą jedynie zajadać się ogniskową kiełbaską.


Zostało już niewiele czasu i niewiele miejsc. Zapraszamy.


Zapisy oczywiście na stronie, wystarczy kliknąć tutaj
24 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Postprodukcja

Comments


bottom of page