top of page

NASZE OPOWIEŚCI

Foto-Spływ Wisła - Podsumowanie

Pierwszy Foto-Spływ pod banderą Elizjum Akademii już za nami. Prawie pięćdziesiąt kilometrów rzeką, nocleg w zaciszu starej topoli i pławienie się w urokach jednej z najpiękniejszych rzek europejskich nizin. To był niezwykły czas, pełen doznań przyrodniczych, przepełniony krajobrazami i niezwykłym relaksem jakiego doznaje się w kajaku.


Udało nam się stworzyć wyprawę, gdzie fotograf może uczestniczyć wraz z rodziną, gdzie każdy znajdzie dla siebie inną inspirację i piękno w ogromie doznań, jakich dostarczała nam Wisła. Gdzie czas na zdjęcia nie oznacza rozstania z bliskimi, a jedynie domem. Wspólne gotowanie, picie kawy na piaszczystych łachach i rozbijanie namiotów. Ognisko, urok ciepłych wieczorów, a nawet niezwykłość nadwiślańskich zabytków pokazujących jak ciekawą mamy historię. Jednym słowem mieszanka fascynująca i bogata, mieszanka doznań, których w normalnym, codziennym pędzie każdemu z nas brakuje.


Zatem udało się! Spływ odniósł pokładane założenia i tym samym na stałe zagości w naszej Akademii. Będziemy organizować podobne wyprawy w całym kraju i różnych terminach. Mamy w planie również wyprawy zimowe. Na koniec chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom. Byliście super. Świetnie się bawiliśmy.


#elizjumbb #elizjumakademia

#mrjangear

#tragopanofficial


Wisła

fot. Łukasz Boch


#szkołafotografii #szkołafoto #warsztatyfotograficzne #szkołafotografiiprzyrodniczej #fotografiaprzyrodnicza #fotografowaniezwierząt #fotografowanieptaków #szkoleniafoto #szkoleniafotograficzne #kursyfoto #fotoszkoła #kursyfotografii #fotografiaprzyrody #szkołafotografiiprzyrody #fotografia #wildlifephotography #wildphoto

23 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie