top of page

NASZE OPOWIEŚCI

Fotografia przyrodnicza od początku - Podsumowanie

Ależ ten czas leci. Niebywałe, że nastał koniec maja, a my zamknęliśmy pierwszy etap pracy naszej szkoły fotografii przyrodniczej. Elizjum Akademia miała tym razem przyjemność gościć kursantów w zakresie: "FOTOGRAFIA PRZYRODNICZA OD POCZĄTKU".


Ten niezwykle intensywny czas pełen był plenerów, nauki i fantastycznych obserwacji. Przyroda z jednej strony pokazywała nam swoją surowość, a z drugiej ujawniała fascynujące obrazy ze swojego świata i właśnie to jest w tym najpiękniejsze.


Nic jednak by nie miało znaczenia gdyby nie ludzie, nasi kursanci. O każdym moglibyśmy napisać oddzielną historię. Każda z tych osób to pasja, uśmiech i niezwykła fascynacja w przeżywaniu piękna przyrody. Jesteście niesamowici, a my czujemy się niezwykle wyróżnieni, że dane nam jest być waszym łącznikiem w świecie fotografii przyrodniczej. Dziękujemy za kapitalny czas.


Kolejny termin szkolenia "FOTOGRAFIA PRZYRODNICZA OD POCZĄTKU" w dniach 19-21 sierpnia. Wszystkich, którzy chcą rozpocząć z nami swoją przygodę, zapraszamy serdecznie. Zapisy oczywiście na stronie.35 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Postprodukcja

Comments


bottom of page