top of page

NASZE OPOWIEŚCI

Jesień w górach

Gdy widzicie ten post, my od kilkunastu godzin jesteśmy już na w drodze. Intensywny czas z żurawiami wygonił nas w świat i jedno tylko licho wie jak tam będzie z zasięgiem. Szczerze mówiąc nie był to priorytet w doborze miejsca i czas pokaże, czy uda nam się złapać resztkę zasięgu, żeby nadawać z miejsca.


Zdjęcie też nie jest przypadkowe, można powiedzieć, że tematyczne. Tak, kierunek Bieszczady. Kilka dni w późno jesiennej odsłonie. Wędrówki po górach i niezapomniane wschody słońca w plejadzie kolorów. Odwiedzimy nasze stałe stanowiska sów, ale plan zakłada również sporo nowych miejsc. Jak to zawsze u nas bywa, plany ambitne i napchane po czubek. Trzymajcie się i do zobaczenia na miejscu (jeśli net pozwoli).


#elizjumbb

#elizjumakademiaSóweczka

Pygmy Owl

Glaucidium passerinum

fot. Łukasz Boch


#szkołafotografii #szkołafoto #warsztatyfotograficzne #szkołafotografiiprzyrodniczej #fotografiaprzyrodnicza #fotografowaniezwierząt #fotografowanieptaków #szkoleniafoto #szkoleniafotograficzne #kursyfoto #fotoszkoła #kursyfotografii #fotografiaprzyrody #szkołafotografiiprzyrody #fotografia #wildlifephotography #wildphoto #wildlife18 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Karpackie tła

bottom of page