top of page

NASZE OPOWIEŚCI

Kim jesteśmy i dlaczego my?


Elizjum Akademia ruszyła, zapisy na szkolenia otwarte, a my pełni zapału szykujemy się na Wasze przybycie. Wszystko oczywiście pod przewodnictwem nas, czyli Elizjum Boch i Baranowski. Nie wszyscy nas jednak znają, a inni mogą się zastanawiać dlaczego akurat my? Dlatego dzisiaj odrobina autopromocji.


Kim jesteśmy?


Łukasz Boch i Marcin Baranowski. Od dekady zajmujemy się fotografią przyrodniczą. Ta zdominowała nasze życie tworząc inny, lepszy wymiar, w którym nieustannie przebywamy. Pasjonaci, odkrywcy i poszukiwacze przygód, miłośnicy dzikich stworzeń i roślin. W nieustannym zachwycie światłem brzasku, smakiem dzikiej rzeki i szumem starych drzew.


Dlaczego my? Nasza codzienność to nauka i nieustanne poszukiwania drogi do celu. Nigdy nie chodzimy na skróty, a trud i głębokie przeświadczenie o wartości jaką niesie ze sobą sama droga i jej doświadczanie, stały się naszą filozofią. Przyrodę i piękno świata przeżywamy emocjonalnie w sposób głęboki, niemal metafizyczny, starając się jednocześnie nieustannie doskonalić nasz warsztat. Odkrywanie jest istotą piękna, a piękno dla nas stanowi wartość najwyższą.
84 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Postprodukcja

Comments


bottom of page