top of page

NASZE OPOWIEŚCI

Krajeński Park Krajobrazowy

Na koniec dwutygodniowej podróży, nasze drogi zaprowadziły nas z Pomorza prosto w okolice Więcborka, na niezwykle urokliwe Krajny.

Krajeński Park Krajobrazowy. Strona Oficjalna. zaprosił nas jak to sami określili, jako "niespodziankę" z okazji zjazdu jaki odbywał się w siedzibie Parku. Sprawa nie była taka prosta, bo widownia zebrała znakomitych fachowców z kujawskiej komórki Komitet Ochrony Orłów, pracowników lasów, ale również fotografów w tym na pewno znanego przez wielu z Was Łukasz Gwiździel - fotografia, który przepięknie zaprezentował lokalne bogactwo przyrodnicze.

Nasz czas i prelekcja to nie tylko próba przeniesienia widza wysoko w korony drzew i daleko w bagniste przestrzenie rozlewisk i jezior. Przede wszystkim staraliśmy się oddać emocjonalną stronę naszej spójności ze światem przyrody, jak postrzegamy ten świat i doświadczamy, a także w jaki sposób ukształtował nas jako ludzi. To był wspaniały i intensywny czas. Niesamowici ludzie, niezwykle ciekawi i przepełnieni pasją. Móc u Was gościć, to była prawdziwa przyjemność. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy.Łukasz i Marcin.

12 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Straszny czas

Comments


bottom of page