top of page

NASZE OPOWIEŚCI

Podróże małe i duże

Jesień to nie tylko czas wielkich migracji, zupełnie niepostrzeżenie i bez wielkiego rumoru przemieszczają się również rzesze mniejszych ptaków. Cały latający świat podróżuje, oczywiście każdy robi to na miarę własnych możliwości i potrzeb.


W krainie zimorodków trwa właśnie ostatni etap przygotowania nowego pokolenia do samodzielnego życia. Ptaki już polują samodzielnie, choć korzystają nadal z gościnności rodziców. Niebawem się to zmieni. Zbliża się nieuchronnie moment, gdy będzie trzeba ruszyć w świat i poszukać miejsca dla siebie. Zimorodki jako terytorialne ptaki, niezbyt akceptują innych przedstawicieli swojego gatunku, nawet jeśli to krew z krwi. Tymczasem jednak polowania w bliskim sąsiedztwie trwają w najlepsze. W jednym miejscu spotkałem aż pięć klejnocików. Cóż, mógłbym na nie patrzeć bez końca.


#elizjubb

#elizjumakademia

#mrjangear

#tragopanofficial

Zimorodek

Kingfisher

Alcedo atthis

fot. Łukasz Boch


#szkołafotografii #szkołafoto #warsztatyfotograficzne #szkołafotografiiprzyrodniczej #fotografiaprzyrodnicza #fotografowaniezwierząt #fotografowanieptaków #szkoleniafoto #szkoleniafotograficzne #kursyfoto #fotoszkoła #kursyfotografii #fotografiaprzyrody #szkołafotografiiprzyrody #fotografia #wildlifephotography #wildphoto #wildlife


29 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Czas relaksu

Czas bieli

bottom of page