top of page

NASZE OPOWIEŚCI

Posępniały czas

Nastała chyba najsmutniejsza z pór roku. Sposępniałe drzewa obnażone z liści kołyszą się w podrygach zimnego, północnego wiatru. Szarość, brązy i wilgoć, zdawać by się mogło, że cały świat zastygł, posmutniał i wyrzekł się kolorów. Oto moment jesieni przeradzającej się w zimę. Królestwo mroku i pozornej monotonii. Dlaczego pozornej?


Jest bowiem pewien buntownik rzucający wyzwanie całej otaczającej go aurze. To nieprzejednany władca kolorów. Gdzieś w przedzierającym się przez gęstwinę zarośli blasku, pilnie strzeże swojego odcinka rzeki. Niezwykła kompozycja kolorowego zimorodka i otaczających go późno-jesiennych brązów. Każda z pór roku jest wyjątkowa, ale kluczem jest umiejętność widzenia i dostrzegania piękna tam, gdzie większość z nas przejdzie obojętnie.


#elizjubb

#elizjumakademia

#mrjangear

#tragopanofficial

Zimorodek

Kingfisher

Alcedo atthis

fot. Łukasz Boch


#szkołafotografii #szkołafoto #warsztatyfotograficzne #szkołafotografiiprzyrodniczej #fotografiaprzyrodnicza #fotografowaniezwierząt #fotografowanieptaków #szkoleniafoto #szkoleniafotograficzne #kursyfoto #fotoszkoła #kursyfotografii #fotografiaprzyrody #szkołafotografiiprzyrody #fotografia #wildlifephotography #wildphoto #wildlife


20 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Nadchodzi zima

Czas relaksu

bottom of page