top of page

NASZE OPOWIEŚCI

Startują wydruki naszych zdjęć

Witamy Kochani w czwartkowy poranek!!! Dzisiaj bez maskowania lecimy z autopromocją, a konkretniej z ofertą, którą przygotowaliśmy w odpowiedzi na liczne pytania od Was.


Oficjalnie startujemy ze sprzedażą naszych zdjęć!!!


Rozpoczęliśmy współpracę z drukarnią, która po długich testach na różnych płaszczyznach, naszym zdaniem spełnia to co ma być naszą wizytówką. Od samego bowiem początku założeniem było, że produkty mają być najwyższej jakości. Nie tylko sam wydruk i dobór kolorystyczny, ale również wykonanie wszystkich elementów druków na płótnie, papierze i oprawy.


Udało się! Mamy coś, co nas satysfakcjonuje!


Proponujemy duże wydruki na płótnie naciągnięte na blejtram, gotowe do powieszenia, a dla tradycjonalistów mamy wysokiej jakości papier oprawiony w ramę z passe-partout.


Ponieważ idą Święta, a z wyborem prezentów bywa różnie. Zapraszamy na naszą stronę, tam znajdziecie więcej szczegółów i formularz kontaktowy przez który możecie słać pytania. Jeśli potrzebujecie czegoś specjalnego, czegoś naprawdę ekstra, dla Was możemy zrealizować indywidualny projekt. Piszcie do nas!

Na Wasze życzenie, każdy z wydruków możemy opatrzećZachęcamy także do subskrypcji naszej strony, będziecie na bieżąco ze wszystkimi materiałami, również takimi, które nie pojawią się na FB. Wystarczy wejść pod link, i zjechać na dół i wypełnić formularz.
11 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Straszny czas

Comments


bottom of page