top of page

NASZE OPOWIEŚCI

Szkolenia ruszają

Jeszcze szaro, deszczowo i posępnie, ale już niebawem nadejdzie ona, wraz z nadejściem wiosny, ruszamy i my - z naszym cyklem szkoleń. Dzisiaj wraz z puszczańskim żubrem, pozwólcie na kilka słów autoreklamy. Wszystkich pasjonatów przygody, fotografii i oczywiście przyrody, chcielibyśmy zaprosić na kwietniowe wydarzenie.


Już w kwietniu organizujemy szkolenie "FOTOGRAFIA PRZYRODNICZA DLA POCZĄTKUJĄCYCH". Prześledzimy podstawowe zagadnienia z dziedziny fotografii, w tym najważniejsze i elementarne zasady rządzące światem tego medium. Ustawianie ekspozycji, kompozycji, praca ze światłem. Poznamy świadome sposoby wykorzystywania naszego sprzętu i budowania kadru w taki sposób aby był ciekawy i niebanalny. W dalszej części poznamy najważniejsze metody fotografowania zwierząt. Środowiska występowania i sposoby ukrycia, czy też wtopienia się w otoczenie. Jak szukać, dobrać i przygotować sobie stanowisko, aby móc realizować wymarzone zdjęcia przyrodnicze.


Zastanowimy się nad najważniejszymi elementami ekwipunku, ubioru i wszystkim tym, co możemy z powodzeniem wykorzystywać w naszej przyrodniczej przygodzie. Każdy z paneli teoretycznych będziemy szlifować w terenie. Zajęcia terenowe będą ściśle powiązane z tym czego nauczymy się na sali wykładowej.


Finalnie poznamy podstawowe i najważniejsze elementy przygotowania naszych zdjęć w ciemni cyfrowej i sposoby publikowania ich w sieci. Całość szkolenia to trzy dni i dwie noce. Cztery plenery i trzy dni intensywnych zajęć teoretycznych. Czterdzieści godzin zajęć. Podczas całości szkolenia będą nas wspierać firmy MrJanGear i Tragopan swoim ekwipunkiem i produktami.


Na kwiecień mamy jeszcze ostatnie miejsca, to idealny czas, aby wiosnę powitać z aparatem. Będziemy wdzięczni za pomoc w promowaniu wydarzenia, za każdy lajk, komentarz i udostępnienie, serdeczne dzięki.


Do zobaczenia na miejscu.
Żubr

European bison

Bison bonasus

fot. Łukasz Boch9 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Postprodukcja

Łamigłówka

Comments


bottom of page