top of page

NASZE OPOWIEŚCI

Termin szkoleń ogłoszony

Dzisiaj pozwólcie na odrobine autoreklamy. Na łamach Elizjum wielokrotnie poruszamy sposoby i metody jakie wykorzystujemy w naszej fotografii. Opisujemy nie tylko kulisy spotkań i pracy jaka związana jest aspektem przyrodniczym naszej fotograficznej działalności, ale również techniki i pojmowanie samej sztuki fotografowania. W związku z tym mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z fotografią przyrodniczą, lub poszerzyć swój warsztat.


Na naszej stronie pojawiły się dwa terminy szkoleń stacjonarnych, "Fotografia Przyrodnicza od Początku" i "Fotografia Przyrodnicza dla Zaawansowanych". Każde z tych szkoleń to trzy dni intensywnych zajęć praktycznych i teoretycznych. Pod naszą opieką i czujnym okiem, zadbamy abyście swój warsztat i podejście do fotografii odmienili nie do poznania. Niesamowite plenery, ogrom wiadomości, autorski podręcznik opracowany przez nas, zajęcia z postprodukcji i wiele, wiele innych. Każde z tych szkoleń zostało dokładnie opisane na naszej stronie, więc znajdziecie tam informacje o zakresie zajęć i wszystkie pozostałe szczegóły, gdyby jednak nadal coś nie było jasne, śmiało piszczcie, jesteśmy do waszej dyspozycji. Ponieważ od jakiegoś czasu organizujemy małe grupy dla sprawniejszej i efektywniejszej pracy, ilość miejsc ograniczona. Czy będą jeszcze późniejsze terminy? To zależy od wielu czynników, więc warto wykorzystać ogłoszone terminy.


Całość oczywiście wspierają nasi niezawodni partnerzy, od których sprzęt będziemy testować.


Tymczasem na zdjęciu ostatni dzień przed nadejściem śniegu i niezwykła, puszczańska sesja w mojej ulubionej kontrze. Trzymajcie się i do zobaczenia na szkoleniach :)
Żubr

European bison

Bison bonasus

fot. Łukasz Boch


20 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Postprodukcja

Łamigłówka

Comments


bottom of page