top of page

NASZE OPOWIEŚCI

Tomek - człowiek z misją

Tomek, to kolejna pasjonująca historia i człowiek z misją.

Ciągle uśmiechnięty i radosny. Za każdym razem gdy poznajemy takich ludzi jak Tomek, odnosimy wrażenie, że obcowanie z pięknem przyrody krystalizuje i wydobywa naszą najpiękniejszą stronę.


Dziękujemy za super czas i mamy nadzieję, że do zobaczenia.


Oddajmy głos Tomkowi:


"Jak ulepszać swój warsztat fotograficzny, to tylko pod okiem najlepszych. Jak dla mnie, najlepsi w Polsce Zapewne większości nie trzeba przedstawiać tych Panów, ponieważ dobrze są znani ze swych przepięknych zdjęć dzikiej przyrody. A dla tych co jeszcze nie wiedzą, to pozwólcie, że Wam przedstawię Łukasz Boch i Marcin Baranowski szerzej znani jako Elizjum - Boch i Baranowski

Ostatni weekend spędziłem w Cierszewie na wielogodzinnych wykładach oraz zajęciach praktycznych gdzie byłem przygotowywany do fotografowania z wody. Łukasz doświadczony fotograf z nagrodami oraz Marcin, który wszystko wie o wodzie tworzą świetnie dobrany duet. Dzięki nim dowiedziałem się jaką iść drogą w kierunku coraz lepszych zdjęć, oraz przede wszystkim jak bezpiecznie poruszać się w wodzie. Dzięki czemu odważnie przed wschodem słońca w zupełnej ciemności wszedłem na kilka godzin ze sprzętem do rzeki fotografując ptactwo wodne. Był to mój chrzest bojowy. Po wszystkim było omawianie zdjęć, gdzie Łukasz z Marcinem zwrócili mi uwagę jakie popełniłem błędy, gdzie wcześniej nie zwracałem na to uwagi. Są to cenne wskazówki, które bardzo mocno utkwiły mi w pamięci.

Z tego miejsca dziękuję Łukaszu i Tobie Marcinie za świetnie przygotowane warszaty w fajnej atmosferze, oraz za to, że chętnie odpowiadaliście na wiele pytań z mojej strony. Daliście mi klucz do bramy do nowego świata przyrody, do którego powoli będę wchodził w najbliższym czasie. Jak warsztaty to tylko w Elizjum - Boch i Baranowski. Gorąco polecam"
20 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Postprodukcja

Comentarios


bottom of page