top of page

NASZE OPOWIEŚCI

Wędrówka

Połowa sierpnia za nami. Czas wędruje nieustannie niczym siewki, których co raz więcej już widać na przelotach. Ciepło dnia jeszcze potrafi doskwierać, ale poranki i wieczory stały się już przyjemniejsze. Czuć inny zapach i smak powietrza. Nadchodzi ten niesamowity czas jesieni i niezapomnianych wypraw.


Liczba osób jaka się do nas zgłosiła na zajęcia w tej końcówce lata, przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy za zaufanie i za to, że jesteście z nami. To ogromne wyróżnienie, które pozwala nam wierzyć, że to co robimy jest potrzebne. Jesteście niesamowici.


Przed nami intensywny czas szkoleń i wyjazdów. Zaczynamy od serii zajęć z wami, a kończymy na wyjeździe już typowym na zdjęcia. Przez najbliższe dni na pewno będzie sporo relacji, ale mniej postów. Dostęp do komputera słaby, a do telefonów umiarkowany. Mamy jednak nadzieję, że nazbieramy mnóstwo materiałów i przeżyjemy ogrom fascynujących przygód. Wszystko to oczywiście będziecie mogli oglądać we wspomnianych relacjach, a później w naszych opowieściach.


Przesyłamy pozdrowienia i do zobaczenia...


Łukasz i Marcin.


Biegus zmienny

Dunlin

Calidris alpina

fot. Łukasz Boch


36 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Szczudłak

Przemijanie

Walka

Kommentare


bottom of page