top of page

NASZE OPOWIEŚCI

Wielki dzień

Świętujemy 20 000!!!!! Stało się! Nasza społeczność przekroczyła liczbę dwudziestu tysięcy. To symboliczna chwila i pewien etap. Zrobiliśmy razem coś naprawdę dużego. Przez ten czas przeżyliśmy z Wami ogrom wspaniałych chwil. Niezawodne wsparcie i ciepłe słowa jakich uświadczyliśmy budowały i budują motywacje do działania. Choć czasem ogarnia nas zmęczenie, czasem zwykłe lenistwo, to mamy poczucie, że otacza nas energia ludzi niezwykłych, ludzi szczególnych. Dziękujemy Wam ogromnie za to, że jesteście!


Dziękujemy Wam bardzo za niezwykłą aktywność, dziękujemy za udostępniania naszych zdjęć. Po ostatnich postach widzimy, że sporo zaczęło się dziać. Dziękujemy za komentarze i łapki, to naprawdę wielki ukłon w stronę naszej pracy. Dziękujemy za subskrypcje, zapisało się już ponad dwieście osób na naszą stronę. Jesteście niesamowici! Te wszystkie działania to ogromny wkład jaki robicie w promowanie Elizjum, to dzięki Wam docieramy do nowych osób i możemy pokazywać nasze prace szerszej publiczności.


Z okazji tego ważnego wydarzenia, zrobiliśmy przeceny naszych produktów ze sklepu. Wszystkie płótna i wydruki w ramie obniżamy o 20%!!! Dla subskrybentów oferta specjalna, aż 25% rabatu. Każdy kto się zapisze do subskrypcji, a nie otrzymał maila z kodem rabatowym, niech pisze do nas, wyślemy oczywiście. Sklep nabrał też nowego oblicza, mamy nadzieję, że teraz stał się dla Was bardziej przyjazny.


Tymczasem dobre wieści z naszych pięknych rzek. Otóż powróciły zimorodki, choć pierwsze nagrania i zdjęcia wskazują, że to inne osobniki, sama obecność tych ptaków na nowo w miejscach, w których powinny być bardzo nas cieszy. Monitorowania przeprowadzaliśmy nieustannie od marca tego roku i niestety wszędzie cisza. Dopiero październik przyniósł odmianę i oto wszystko wskazuje, że los nam sprzyja. Pierwsze przygotowania poczynione. Monitorujemy dwa miejsca, gdzie regularnie się pojawiają, były już pierwsze zdjęcia, ale na przedstawienie naszych nowych gospodarzy przyjdzie jeszcze pora. Tymczasem bohater, który cieszył nasze oko na początku tego roku.

Zimorodek zwyczajny

Kingfisher

Alcedo atthis

fot. Łukasz Boch

41 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Nadchodzi zima

Czas relaksu

コメント


bottom of page