top of page

sob., 09 kwi

|

Cierszewo

SPECJALIZACJA - FOTOGRAFOWANIE Z WODY

Fotografia przyrodnicza i woda to świat nierozerwalny. Skończ z ograniczeniami i zanurz się w niesamowity świat rozlewisk, bagien i rzek. Nauczymy Cię jak bezpiecznie i skutecznie fotografować z pływadła i nie tylko. Szkolenie Fotografowanie z wody - Woda jest naszym żywiołem.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
SPECJALIZACJA - FOTOGRAFOWANIE Z WODY
SPECJALIZACJA - FOTOGRAFOWANIE Z WODY

Czas i lokalizacja

09 kwi 2022, 10:00 – 10 kwi 2022, 16:00

Cierszewo, 09-414, Polska

O wydarzeniu

"Fotografowanie z wody" to jedna z naszych specjalizacji. Naszym głównym środowiskiem fotografowania jest woda i właśnie wiedzę w tym zakresie pragniemy Ci przekazać podczas dwudniowego spotkania. Potocznie nazywane pływadłem, niezwykłe i dające mnóstwo możliwości urządzenie przeniesie nas w świat wodnej przygody. Otworzymy przed Tobą bramę do prawdziwego raju, o nieprzebranych bogactwach i inspiracjach. Dedykujemy to szkolenie dla osób, które nabyły już wiedzę w zakresie podstaw, a idealnym rozwiązaniem jest również szkolenie zaawansowane, które stanie się idealnym uzupełnieniem tej specjalizacji. Oczywiście jeśli chcesz spróbować swoich sił, a pozostałe nasze szkolenia są Ci obce, również serdecznie zapraszamy. Tutaj nie będzie namiotów, nie będzie obróbki, będzie za to woda, pływadła i jeszcze więcej wody. 

Przez dwa dni będziemy analizowali i rozbierali na czynniki pierwsze wszystko co związane jest z wodą, pływadłem i fotografią przyrodniczą w tym fascynującym środowisku. Na początek zajmiemy się pojęciami ogólnymi i najważniejszymi zasadami. Obalimy sobie mity związane z fotografią przyrodniczą na wodzie i poznamy zasady bezpieczeństwa. Przeanalizujemy rodzaje wód w Polsce i różnice między nimi. 

W dalszym etapie czeka nas nadal praca na sucho, czyli przygotowywanie pływadeł do pracy. Sposoby transportowania i bezpiecznego montowania sprzętu. Dobieranie ubioru, jego rodzaje, wady i zalety. Wszystko to będzie poparte wykładami i prezentacjami. Każdy z uczestników będzie mógł przymierzyć, ubrać i wykonać wszystkie zadania własnoręcznie. 

W kolejnym etapie czeka nas wodowanie, pierwsza styczność z wodą i oswajanie się z nowym środowiskiem. Każdy z uczestników będzie wyposażony w profesjonalne pływadło z firmy MrJangear. Wszystkie te działania będziemy wykonywać wspólnie, testować i reagować w różnych nieprzewidzianych sytuacjach. 

Gdy już opanujemy najważniejsze zasady i dokonamy wodowania, przyjdzie czas na pierwsze samodzielne rajdy na wodę. Wszystkie te ćwiczenia będą się odbywać pod naszą opieką, a niewielkie, dwuosobowe grupy przypisane do instruktora gwarantują maksimum uwagi poświęconej każdemu z kursantów. 

Fotografowanie z wody nie może się odbyć bez wypadu na zdjęcia, więc szykujcie się na wczesną pobudkę. Czeka nas świt na wodzie. Wejście do wody w ciemnościach i fascynujące doznania z tym związane. Spróbujemy naszych sił z prawdziwymi ptakami, w prawdziwie bajkowej scenerii, a wszystko na pływadłach od MrJanGear.

Każdemu uczestnikowi zapewnimu odpowiedni ubiór do przebywania w wodzie. Każdy dostanie pływadło, głowice i pełne maskowanie, więc jeśli nie masz którejś z  tych rzeczy, nie przejmuj się. Na miejscu wszystko zapewniamy.

Podczas całości szkolenia będzie nas wspierać firma MrJanGear swoim ekwipunkiem i produktami. Dla wszystkich uczestników szkolenia będą przygotowane preferencyjne warunki zakupu w wyżej wymienionym sklepie.

Po zakończonym szkoleniu nauczysz się:

 • Bezpiecznego zachowania się w wodzie podczas zdjęć.
 • Bezpiecznego użytkowania i transportowania własnego sprzętu.
 • Korzystania z pływadła, w tym przygotowywania go i składania.
 • Zasad podejścia do ptaków i fotografii związanej z fotografią w wodzie.
 • Metod uzyskania najlepszych efektów kompozycyjnych.
 • Optymalnych ustawień ekspozycji w środowisku wodnym.
 • Rozpoznawania, oceniania i wykorzystywania tła, oraz zmieniających się warunków dzięki mobilności.
 • Właściwej pracy na wodzie w pływadle.
 • Najlepszych pór dnia, roku i miejsc do wykonywania zdjęć w wodzie.
 • Praktycznego wykorzystywania i wykonywania zdjęć z całego sprzętu dedykowanego do wody, w oparciu o naszą opiekę, wskazówki i doświadczenie. 

Przygotujemy Cię i przeprowadzimy przez wszelkie zawiłości świata fotografii przyrodniczej. Damy Ci narzędzia, rozwiązania i wiedzę, aby to co wydaje się nieosiągalne, stało się możliwe!!

Nie ma drogi na skróty, ale swoją możesz przemierzać z nami...

Łukasz i Marcin

elizjumbb.com

KOSZT SZKOLENIA: 1400 PLN.

KOSZT KWATERUNKU Z WYŻYWIENIEM: 250 PLN.

W CENIE SZKOLENIA:

 • ZAJĘCIA ZAPLANOWANE NA DWA DNI
 • 20 GODZIN ZAJĘĆ W NIEWIELKICH GRUPACH POD OPIEKĄ ZAŁOGI ELIZJUMBB -> ŁUKASZA I MARCINA.
 • ZAJĘCIA TEORETYCZNE W PROFESJONALNEJ SALI KONFERENCYJNEJ.
 • ZAJĘCIA PRAKTYCZNE W PRZEPIĘKNYCH OTULINACH RZECZKI SKWRY.
 • WYPOSAŻENIE DYDAKTYCZNE, W TYM PROFESJONALNE PŁYWADŁA Z FIRMY MRJANGEAR
 • STOLIK KAWOWY.

W CENIE KWATERUNKU I WYŻYWIENIA:

 • WYŻYWIENIE SKŁADAJĄCE SIĘ Z DWÓCH DAŃ W DNIU PRZYJAZDU I DWÓCH DAŃ W DNIU WYJAZDU.
 • JEDEN NOCLEG W POKOJU DWUOSOBOWYM O BARDZO PRZYJEMNYM STANDARDZIE W OŚRODKU REKREACYJNO-SZKOLENIOWYM CIERSZEWO.

CENA ZA SZKOLENIE NIE OBEJMUJE KWATERUNKU I WYŻYWIENIA.

Jeśli zaproponowane terminy Ci nie odpowiadają, nie przejmuj się. Szkolenia będą organizowane cyklicznie. Śledź naszą stronę i zapisz się do subskrypcji, a na pewno nic Cię nie ominie.

Masz dodatkowe pytania, a może życzenia? Napisz do nas!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page