top of page
_D6B2216.jpg
Dark_png.png
Jesienne liście

Witaj,

Miejsce dla ludzi z pasją, miejsca dla odkrywców i poszukiwaczy przygód. Miejsce estetów i miłośników światła. Miejsce przepełnione fascynacją i harmonią. To miejsce to Elizjum Akademia.

Tutaj nauczymy Cię jak zmierzyć się z fotografią przyrodniczą. Z nami odkryjesz jej najgłębsze piękno, zapragniesz chłonąć dotyk otaczającego świata. Z nami opanujesz pracę aparatem, zrozumiesz i nauczysz się czytać pozorny chaos przyrody. Z nami staniesz się dojrzałym fotografem przyrody. Z nami narodzisz się na nowo. Fotografia przyrodnicza dla każdego. Szkoła fotografii przyrodniczej dla każdego.

                             Łukasz i Marcin

logo Color (3).png
unnamed.png
White_png.png

Nasze Szkolenia

 • FOTOGRAFIA PRZYRODNICZA OD POCZĄTKU
  pt., 31 mar
  Województwo łódzkie
  Razem przemierzymy niezwykłą drogę wejścia w świat fotografii przyrodniczej. Nauczymy się posługiwać aparatem w sposób świadomy, budować kadr i stać się niewidzialnym. Po zaledwie trzech dniach intensywnego szkolenia, arkana tej trudnej sztuki przestaną być nieustannym pasmem przypadków.
 • FOTOGRAFIA PRZYRODNICZA DLA ZAAWANSOWANYCH
  pt., 21 kwi
  Województwo łódzkie
  Samodoskonalenie to klucz do osiągnięcia najwyższego poziomu. Przełam granice razem z nami. Niech Twoja pasja nabierze rozpędu, a Ty poznaj najgłębsze tajniki sztuki fotografii przyrodniczej dla zaawansowanych.
 • KURS INDYWIDUALNY - FOTOGRAFIA PRZYRODNICZA DLA ZAAWANSOWANYCH
  Czas Do ustalenia
  Lokalizacja Do ustalenia
  Szkolenie indywidualne w terminie dopasowanym do Twoich potrzeb. Jeśli wskazane terminy Ci nie odpowiadają, a może wolisz ruszyć z nami w pojedynkę na wspólne wyprawy fotograficzne? Jesteś zatem w idealnym miejscu.
 • WYPRAWA FOTOGRAFICZNA - CZAPLE
  Czas do ustalenia
  Lokalizacja do ustalenia
  Jedyna w swoim rodzaju przygoda! Wyprawa na fotografowanie polowań czapli ze składem Elizjum. Niezapomniany czas i moc wrażeń, wszystko w prawdziwym wymiarze zmagań z wodą, błotem, zimnem i wszelkimi trudnościami by sięgnąć po najlepsze kadry.
 • WYPRAWA FOTOGRAFICZNA - ŻURAWIE
  Czas do ustalenia
  Lokalizacja do ustalenia
  Jedyna w swoim rodzaju przygoda! Wyprawa na fotografowanie zlotowisk żurawi ze składem Elizjum. Niezapomniany czas i moc wrażeń, wszystko w prawdziwym wymiarze zmagań z wodą, błotem i wszelkimi trudnościami by sięgnąć po najlepsze kadry.
 • KURS INDYWIDUALNY - FOTOGRAFIA PRZYRODNICZA OD POCZĄTKU
  Czas Do ustalenia
  Lokalizacja Do ustalenia
  Szkolenie indywidualne w terminie dopasowanym do Twoich potrzeb. Jeśli wskazane terminy Ci nie odpowiadają, a może wolisz ruszyć z nami w pojedynkę na wspólne wyprawy fotograficzne? Jesteś zatem w idealnym miejscu.

Kim jesteśmy?

DSC_5093.jpg

Łukasz Boch i Marcin Baranowski. Od dekady zajmujemy się fotografią przyrodniczą. Ta zdominowała nasze życie tworząc inny, lepszy wymiar, w którym nieustannie przebywamy. Pasjonaci, odkrywcy i poszukiwacze przygód, miłośnicy dzikich stworzeń i roślin. W nieustannym zachwycie światłem brzasku, smakiem dzikiej rzeki i szumem starych drzew. 

Gdzie się szkolimy?

194425084_4345648025447270_5419244699581193446_n.jpg

Ośrodek w Cierszewie to miejsce idealne. Krajobrazowa perełka wśród niesamowitych wzniesień przyozdobionych wstęgą dziewiczej Skrwy. Miejsce ciche z wielką przestrzenią i możliwościami jakich nam potrzeba. Znajdziemy tutaj nie tylko doskonałe warunki do nauki, świetną kuchnię i doskonałe miejsce do wytchnienia, Cierszewo to ogrom doskonałych lokalizacji plenerowych, które doskonale sprawdzą się dla fotografa przyrody.

Kto dostarcza nam sprzęt?

_DSC0313.jpg

Mr Jan Gear

 

Wystartowali w 2012 roku. Początkiem wielkiej drogi okazał się plecak dla fotografów, który odniósł wielki sukces na rynku. Tak właśnie narodził się MrJan Gear. Aktualnie jedna z najbardziej rozpoznawanych marek zajmująca się produkcją wyposażenia dla fotografów przyrody. Doskonałe plecaki, pływadła i wiele innych artykułów zjednują sobie co raz większe grono klientów. 
MrJan Gear będzie nas wspierał swoim wyposażeniem w trakcie szkoleń i specjalizacji. Będziecie mogli testować, używać i oceniać produkty spod bandery Pana Jana. 

https://mrjangear.com

Jak wyglądają nasze szkolenia?

_D6B9639.jpg

Jeśli jesteś chcesz zobaczyć jak wyglądają nasze szkolenia, to zapraszamy do działu Projekty. Tam znajdziesz materiał zdjęciowy z naszych zajęć, niektóre zdjęcia uczestników i szersze relacje. Opisujemy też zajęcia w formie podsumowań w dziale opowieści. Poniżej zamieszczamy linki:

PROJEKTY

OPOWIEŚCI

Dlaczego my?

20210615_053907.jpg

Nasza codzienność to nauka i nieustanne poszukiwania drogi do celu. Nigdy nie chodzimy na skróty, a trud i głębokie przeświadczenie o wartości jaką niesie ze sobą sama droga i jej doświadczanie, stały się naszą filozofią. Przyrodę i piękno świata przeżywamy emocjonalnie w sposób głęboki, niemal metafizyczny, starając się jednocześnie nieustannie doskonalić nasz warsztat. Odkrywanie jest istotą piękna, a piękno dla nas stanowi wartość najwyższą.

Nasze doświadczenie.

_MG_9322.jpg

Przez te wszystkie lata przebywania na łonie natury, przekonaliśmy się, że wyzwania jakie sobie stawiamy prowadzą do wewnętrznego poczucia spełnienia i harmonii. Dlatego obraliśmy drogi najtrudniejsze i najbardziej wymagające. Woda jest naszym żywiołem i bez względu na porę roku spędzamy w niej czas niemal nieustannie. Spędziliśmy tysiące godzin w koronach drzew, a jeszcze więcej biwakując w dzikich ostępach, co nieustannie sprawia nam ogromną satysfakcje. Zrealizowaliśmy liczne projekty fotograficzne w każdym środowisku jaki mamy na terenie Polski. 

Kto dostarcza nam sprzęt?

40946732_1773746129347462_4282856046571028480_n kopia.jpg

Tragopan

Namioty, norki i wszelkiej maści ukrycia, które są niezbędne w pracy fotografa przyrody. Firma Tragopan z całą pewnością należy do jednej z najbardziej rozpoznawanych marek w Europie. Ciągłe innowacje i nowe rozwiązania starają się odpowiedzieć na wszystkie potrzeby rynku.
Podczas naszych szkoleń będziemy testować i omawiać ich niezwykłe produkty.

https://tragopan-shop.com/gb/

Co piszą o nas nasi kursanci?

20220325_093329-(2).jpg

Opinie naszych kursantów są dla nas niezwykle istotne. Dzięki poznawaniu oczekiwań i opinii, możemy nieustannie pracować nad doskonaleniem jakości naszej szkoły. Jeśli chcesz zobaczyć, co myślą uczestnicy o naszych zajęciach, zapraszamy pod poniższe linki:

OPINIE NA FACEBOOK

Zobacz jak wyglądają nasze szkolenia i wyprawy.

FOTOGRAFIA PRZYRODNICZA OD POCZĄTKU

FOTOGRAFIA PRZYRODNICZA DLA ZAAWANSOWANYCH

SPECJALIZACJA - FOTOGRAFOWANIE Z WODY

FOTOSPŁYW WISŁA

bottom of page