top of page
_D6B2216.jpg
Dark_png.png
Jesienne liście

Witaj,

Miejsce dla ludzi z pasją, miejsca dla odkrywców i poszukiwaczy przygód. Miejsce estetów i miłośników światła. Miejsce przepełnione fascynacją i harmonią. To miejsce to Elizjum Akademia.

Tutaj nauczymy Cię jak zmierzyć się z fotografią przyrodniczą. Z nami odkryjesz jej najgłębsze piękno, zapragniesz chłonąć dotyk otaczającego świata. Z nami opanujesz pracę aparatem, zrozumiesz i nauczysz się czytać pozorny chaos przyrody. Z nami staniesz się dojrzałym fotografem przyrody. Z nami narodzisz się na nowo. Fotografia przyrodnicza dla każdego. Szkoła fotografii przyrodniczej dla każdego.

                             Łukasz i Marcin

logo Color (3).png
unnamed.png
White_png.png

Nadchodzące wydarzenia

 • GREBE ADVENTURE
  GREBE ADVENTURE
  15 April - 15 June
  Poland - details to be determined
  15 April - 15 June
  Poland - details to be determined
  Water is our environment and we feel best here. Photography from the water is a completely new dimension and possibilities, it is a gateway to another world. Join us and move with us in professional floating hides from MrJanGear, break the boundaries and open the door to an extraordinary place.
 • TERNS ADVENTURE
  TERNS ADVENTURE
  June 15 - July 15
  Poland - details to be determined
  June 15 - July 15
  Poland - details to be determined
  There are places untouched by civilization. Places where you can feel freedom and beauty in the air. Places where you feel alive. Go on an unforgettable expedition, immerse yourself with Elysium in the summer world of birds on one of the largest rivers in Europe.
 • AUTUMN MIGRATION
  AUTUMN MIGRATION
  August 1 - November 30
  Poland - details to be determined
  August 1 - November 30
  Poland - details to be determined
  A one-of-a-kind adventure! An expedition to photograph AUTUMN MIGRATIONS with the Elysium composition. Unforgettable time and power of impressions, all in the real dimension of struggling with water, mud and all kinds of difficulties to reach for the best frames.
 • WYPRAWA FOTOGRAFICZNA - ŻURAWIE
  WYPRAWA FOTOGRAFICZNA - ŻURAWIE
  Sierpień - Listopad
  Lokalizacja do ustalenia
  Sierpień - Listopad
  Lokalizacja do ustalenia
  Jedyna w swoim rodzaju przygoda! Wyprawa na fotografowanie zlotowisk żurawi ze składem Elizjum. Niezapomniany czas i moc wrażeń, wszystko w prawdziwym wymiarze zmagań z wodą, błotem i wszelkimi trudnościami by sięgnąć po najlepsze kadry.
 • KURS INDYWIDUALNY - FOTOGRAFIA PRZYRODNICZA OD POCZĄTKU
  KURS INDYWIDUALNY - FOTOGRAFIA PRZYRODNICZA OD POCZĄTKU
  Czas Do ustalenia
  Lokalizacja Do ustalenia
  Czas Do ustalenia
  Lokalizacja Do ustalenia
  Szkolenie indywidualne w terminie dopasowanym do Twoich potrzeb. Jeśli wskazane terminy Ci nie odpowiadają, a może wolisz ruszyć z nami w pojedynkę na wspólne wyprawy fotograficzne? Jesteś zatem w idealnym miejscu.
 • KURS INDYWIDUALNY - FOTOGRAFIA PRZYRODNICZA DLA ZAAWANSOWANYCH
  KURS INDYWIDUALNY - FOTOGRAFIA PRZYRODNICZA DLA ZAAWANSOWANYCH
  Czas Do ustalenia
  Lokalizacja Do ustalenia
  Czas Do ustalenia
  Lokalizacja Do ustalenia
  Szkolenie indywidualne w terminie dopasowanym do Twoich potrzeb. Jeśli wskazane terminy Ci nie odpowiadają, a może wolisz ruszyć z nami w pojedynkę na wspólne wyprawy fotograficzne? Jesteś zatem w idealnym miejscu.
 • WYPRAWA FOTOGRAFICZNA - CZAPLE
  WYPRAWA FOTOGRAFICZNA - CZAPLE
  Sierpień - Grudzień
  Lokalizacja do ustalenia
  Sierpień - Grudzień
  Lokalizacja do ustalenia
  Jedyna w swoim rodzaju przygoda! Wyprawa na fotografowanie polowań czapli ze składem Elizjum. Niezapomniany czas i moc wrażeń, wszystko w prawdziwym wymiarze zmagań z wodą, błotem, zimnem i wszelkimi trudnościami by sięgnąć po najlepsze kadry.

Kim jesteśmy?

DSC_5093.jpg

Łukasz Boch i Marcin Baranowski. Od dekady zajmujemy się fotografią przyrodniczą. Ta zdominowała nasze życie tworząc inny, lepszy wymiar, w którym nieustannie przebywamy. Pasjonaci, odkrywcy i poszukiwacze przygód, miłośnicy dzikich stworzeń i roślin. W nieustannym zachwycie światłem brzasku, smakiem dzikiej rzeki i szumem starych drzew. 

Gdzie się szkolimy?

194425084_4345648025447270_5419244699581193446_n.jpg

Ośrodek w Cierszewie to miejsce idealne. Krajobrazowa perełka wśród niesamowitych wzniesień przyozdobionych wstęgą dziewiczej Skrwy. Miejsce ciche z wielką przestrzenią i możliwościami jakich nam potrzeba. Znajdziemy tutaj nie tylko doskonałe warunki do nauki, świetną kuchnię i doskonałe miejsce do wytchnienia, Cierszewo to ogrom doskonałych lokalizacji plenerowych, które doskonale sprawdzą się dla fotografa przyrody.

Kto dostarcza nam sprzęt?

_DSC0313.jpg

Mr Jan Gear

 

Wystartowali w 2012 roku. Początkiem wielkiej drogi okazał się plecak dla fotografów, który odniósł wielki sukces na rynku. Tak właśnie narodził się MrJan Gear. Aktualnie jedna z najbardziej rozpoznawanych marek zajmująca się produkcją wyposażenia dla fotografów przyrody. Doskonałe plecaki, pływadła i wiele innych artykułów zjednują sobie co raz większe grono klientów. 
MrJan Gear będzie nas wspierał swoim wyposażeniem w trakcie szkoleń i specjalizacji. Będziecie mogli testować, używać i oceniać produkty spod bandery Pana Jana. 

https://mrjangear.com

Jak wyglądają nasze szkolenia?

_D6B9639.jpg

Jeśli jesteś chcesz zobaczyć jak wyglądają nasze szkolenia, to zapraszamy do działu Projekty. Tam znajdziesz materiał zdjęciowy z naszych zajęć, niektóre zdjęcia uczestników i szersze relacje. Opisujemy też zajęcia w formie podsumowań w dziale opowieści. Poniżej zamieszczamy linki:

PROJEKTY

OPOWIEŚCI

Dlaczego my?

20210615_053907.jpg

Nasza codzienność to nauka i nieustanne poszukiwania drogi do celu. Nigdy nie chodzimy na skróty, a trud i głębokie przeświadczenie o wartości jaką niesie ze sobą sama droga i jej doświadczanie, stały się naszą filozofią. Przyrodę i piękno świata przeżywamy emocjonalnie w sposób głęboki, niemal metafizyczny, starając się jednocześnie nieustannie doskonalić nasz warsztat. Odkrywanie jest istotą piękna, a piękno dla nas stanowi wartość najwyższą.

Nasze doświadczenie.

_MG_9322.jpg

Przez te wszystkie lata przebywania na łonie natury, przekonaliśmy się, że wyzwania jakie sobie stawiamy prowadzą do wewnętrznego poczucia spełnienia i harmonii. Dlatego obraliśmy drogi najtrudniejsze i najbardziej wymagające. Woda jest naszym żywiołem i bez względu na porę roku spędzamy w niej czas niemal nieustannie. Spędziliśmy tysiące godzin w koronach drzew, a jeszcze więcej biwakując w dzikich ostępach, co nieustannie sprawia nam ogromną satysfakcje. Zrealizowaliśmy liczne projekty fotograficzne w każdym środowisku jaki mamy na terenie Polski. 

Kto dostarcza nam sprzęt?

40946732_1773746129347462_4282856046571028480_n kopia.jpg

Tragopan

Namioty, norki i wszelkiej maści ukrycia, które są niezbędne w pracy fotografa przyrody. Firma Tragopan z całą pewnością należy do jednej z najbardziej rozpoznawanych marek w Europie. Ciągłe innowacje i nowe rozwiązania starają się odpowiedzieć na wszystkie potrzeby rynku.
Podczas naszych szkoleń będziemy testować i omawiać ich niezwykłe produkty.

https://tragopan-shop.com/gb/

Co piszą o nas nasi kursanci?

20220325_093329-(2).jpg

Opinie naszych kursantów są dla nas niezwykle istotne. Dzięki poznawaniu oczekiwań i opinii, możemy nieustannie pracować nad doskonaleniem jakości naszej szkoły. Jeśli chcesz zobaczyć, co myślą uczestnicy o naszych zajęciach, zapraszamy pod poniższe linki:

OPINIE NA FACEBOOK

Zobacz jak wyglądają nasze szkolenia i wyprawy.

FOTOGRAFIA PRZYRODNICZA OD POCZĄTKU

FOTOGRAFIA PRZYRODNICZA DLA ZAAWANSOWANYCH

SPECJALIZACJA - FOTOGRAFOWANIE Z WODY

FOTOSPŁYW WISŁA

bottom of page