top of page

Sierpień - Grudzień

|

Lokalizacja do ustalenia

WYPRAWA FOTOGRAFICZNA - CZAPLE

Jedyna w swoim rodzaju przygoda! Wyprawa na fotografowanie polowań czapli ze składem Elizjum. Niezapomniany czas i moc wrażeń, wszystko w prawdziwym wymiarze zmagań z wodą, błotem, zimnem i wszelkimi trudnościami by sięgnąć po najlepsze kadry.

WYPRAWA FOTOGRAFICZNA - CZAPLE
WYPRAWA FOTOGRAFICZNA - CZAPLE

Czas i lokalizacja

Sierpień - Grudzień

Lokalizacja do ustalenia

O wydarzeniu

Chcesz przeżyć prawdziwą przygodę? Wyprawę fotograficzną, gdzie doświadczysz każdego bodźca w sposób dosłowny, gdzie zanurzysz się w świecie zimowego bezkresu wody? Zapraszamy na wspólną wyprawę z teamem ElizjumBB. Wyprawa, gdzie nie będzie taryfy ulgowej, gdzie czeka nas trud i zmęczenie, gdzie samo doświadczanie drogi do celu stanie się doświadczeniem pełnym i pięknym. Czaple to jedne z najciekawszych ptaków, ich zachowania są niezwykle złożone, a obserwowanie polowań zapiera dech w piersiach. Będzie zimno, wietrznie, będzie ogrom wrażeń.  Z nami przeżyjesz prawdziwą wyprawę po zdjęcia. Zabierzemy cię w inny, lepszy świat, gdzie doświadczysz fotografii przyrodniczej w naszym stylu.

Wyprawa obejmuje dwa wschody słońca. Pomiędzy fotografowaniem każdy uczestnik będzie miał czas na odpoczynek i podładowanie baterii. 

Dokładny rozkład plenerów i sposób nocowania będzie zależał od warunków i będzie finalnie ustalany z uczestnikiem tuż przed i w trakcie wyprawy.

Termin i miejsce ustalamy według naszych obserwacji ptaków i pogody, ale będzie zawarty w przedziale listopad-grudzień 2023. Miejsca fotografowania mogą obejmować całą środkową i północną Polskę. 

Każdy uczestnik zostanie przez nas wyposażony w profesjonalne namioty/norki Tragopan HOKKI GROUND V3. Dla tych, którzy ukończyli szkolenie "Fotografowanie z wody" w Elizjum Akademii mamy do dyspozycji pływadła. 

KOSZT WYPRAWY: 1900 PLN.

KWATERUNEK: OBOWIĄZUJE KOSZT MIEJSCA GDZIE AKTUALNIE NOCUJEMY.

WYŻYWIENIE: TO CO ZE SOBĄ ZABIERZEMY. PROWIANT KAŻDY PRZYGOTOWUJE DLA SIEBIE WEDŁUG WŁASNEGO UZNANIA. 

WYPRAWA FOTOGRAFICZNA NA CZAPLE BĘDZIE ORGANIZOWANA W PRZEDZIALE LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2022

W CENIE WYPRAWY:

  • DWA PLENERY FOTOGRAFICZNE O WSCHODZIE SŁOŃCA. 
  • NORKA MARKI  TRAGOPAN DO FOTOGRAFOWANIA W TERENIE.
  • OPIEKA TEAMU ELIZJUMBB.
  • PORADY I ROZWIĄZANIA JAK FOTOGRAFOWAĆ CZAPLE.

 

DOJAZD UCZESTNIKA NA MIEJSCA WE WŁASNYM ZAKRESIE.

 

MAKSYMALNA ILOŚĆ TO DWÓCH UCZESTNIKÓW. 

 

Masz dodatkowe pytania, a może życzenia? Napisz do nas!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page