top of page

Sierpień - Listopad

|

Lokalizacja do ustalenia

WYPRAWA FOTOGRAFICZNA - ŻURAWIE

Jedyna w swoim rodzaju przygoda! Wyprawa na fotografowanie zlotowisk żurawi ze składem Elizjum. Niezapomniany czas i moc wrażeń, wszystko w prawdziwym wymiarze zmagań z wodą, błotem i wszelkimi trudnościami by sięgnąć po najlepsze kadry.

WYPRAWA FOTOGRAFICZNA - ŻURAWIE
WYPRAWA FOTOGRAFICZNA - ŻURAWIE

Czas i lokalizacja

Sierpień - Listopad

Lokalizacja do ustalenia

O wydarzeniu

Chcesz przeżyć prawdziwą przygodę? Wyprawę fotograficzną, gdzie doświadczysz każdego bodźca w sposób dosłowny, gdzie zanurzysz się w świecie migrujących ptaków, a nocny, ptasi harmider i ekscytacja nie pozwolą Ci zasnąć? Zapraszamy na wspólną wyprawę z teamem ElizjumBB. Zobaczysz w jaki sposób przedzieramy się przez bezkres natury, zaszywamy się w najdzikszych miejscach, by fotografować ten jedyny w swoim rodzaju spektakl. Wyprawa, gdzie nie będzie taryfy ulgowej, gdzie czeka nas trud i zmęczenie, gdzie samo doświadczanie drogi do celu stanie się doświadczeniem pełnym i pięknym. Z nami przeżyjesz prawdziwą wyprawę po zdjęcia. Zabierzemy cię w inny, lepszy świat, gdzie doświadczysz fotografii przyrodniczej w naszym stylu.

Wyprawa obejmuje trzy dni i dwie nocy. Pierwszego dnia się spotykamy i przygotowujemy stanowiska, by następnie spędzić w nich noc wraz z ptakami. Fotografujemy o zachodzie i wschodzie słońca. Drugiego dnia od wschodu do godzin popołudniowych czas na rozprostowanie kości i posiłek. Popołudniu drugiego dnia znowu w ukrycia by fotografować o zachodzie i wschodzie słońca. Trzeciego dnia po wschodzie powrót.

Dokładny rozkład plenerów i sposób nocowania będzie zależał od warunków na danym zlotowisku i będzie finalnie ustalany z uczestnikiem tuż przed i w trakcie wyprawy.

Termin i miejsce ustalamy według naszych obserwacji ptaków i pogody, ale będzie zawarty w przedziale wrzesień-listopad 2023. Miejsca fotografowania mogą obejmować całą środkową i północną Polskę. 

Każdy uczestnik zostanie przez nas wyposażony w profesjonalne namioty/norki Tragopan HOKKI GROUND V3. Dla tych, którzy ukończyli szkolenie "Fotografowanie z wody" w Elizjum Akademii mamy do dyspozycji pływadła. 

KOSZT WYPRAWY: 2500 PLN.

KWATERUNEK: NIEMAL NA PEWNO SPECYFIKA FOTOGRAFOWANIA ŻURAWI WYMUSI NA NAS NOCOWANIE W TERENIE. W PRZYPADKU KWATEROWANIA POD DACHEM, OBOWIĄZUJE KOSZT MIEJSCA GDZIE AKTUALNIE NOCUJEMY.

WYŻYWIENIE: TO CO ZE SOBĄ ZABIERZEMY. PROWIANT KAŻDY PRZYGOTOWUJE DLA SIEBIE WEDŁUG WŁASNEGO UZNANIA. 

WYPRAWA FOTOGRAFICZNA NA ŻURAWIE BĘDZIE ORGANIZOWANA W PRZEDZIALE WRZESIEŃ-LISTOPAD 2022

W CENIE WYPRAWY:

  • TRZY DNI NIEZAPOMNIANEJ PRZYGODY.
  • CZTERY PLENERY FOTOGRAFICZNE (DWA ZACHODY I DWA WSCHODY W ZALEŻNOŚCI OD WARUNKÓW).
  • NORKA MARKI  TRAGOPAN DO FOTOGRAFOWANIA Z NOCOWANIEM W TERENIE.
  • DLA OSÓB, KTÓRE SKOŃCZYŁY SZKOLENIE W ELIZJUM AKADEMII PŁYWADŁA OD MR JANGEAR (UŻYCIE PŁYWADEŁ TYLKO W NIEKTÓRYCH LOKALIZACJACH).
  • OPIEKA TEAMU ELIZJUMBB.
  • PORADY I ROZWIĄZANIA DLA FOTOGRAFOWANIA ZLOTOWISK.

 

DOJAZD UCZESTNIKA NA MIEJSCA WE WŁASNYM ZAKRESIE.

 

MAKSYMALNA ILOŚĆ TO DWÓCH UCZESTNIKÓW. 

 

Masz dodatkowe pytania, a może życzenia? Napisz do nas!

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page