top of page

NASZE OPOWIEŚCI

Przemijanie

Październik tego roku zaiste rozpieścił fotografów na wszelkie możliwe sposoby. Ciepła aura, sporo słońca i te nieziemskie kolory. Ogrom odcieni jakie oferuje świat powala i dziwna cisza, która nastała, oddaje nastrój przemijania. W takiej właśnie atmosferze ostatnie siewki opuszczają nasz kraj.


Jeszcze prze miesiącem setki, czy może nawet tysiące biegusów, łęczaków, kulików i batalionów pędziło to w prawo, to w lewo. Zewsząd słychać była popiskiwanie i wesołe kwilenie tych niezwykłych ptaków. Wszystko się zmieniło, czas nieubłaganie płynie, choć nasza świadomość pomimo wieku i doświadczenia ciągle nie chce się z tym pogodzić. Za każdym razem przecież ten upływ wprawia nas w zdziwienie.


#elizjubb

#elizjumakademia

#mrjangear

#tragopanofficial

Szlamnik

Bar-tailed Godwit

Limosa lapponica

fot. Łukasz Boch


#szkołafotografii #szkołafoto #warsztatyfotograficzne #szkołafotografiiprzyrodniczej #fotografiaprzyrodnicza #fotografowaniezwierząt #fotografowanieptaków #szkoleniafoto #szkoleniafotograficzne #kursyfoto #fotoszkoła #kursyfotografii #fotografiaprzyrody #szkołafotografiiprzyrody #fotografia #wildlifephotography #wildphoto #wildlife


22 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Szczudłak

Walka

Wędrówka

bottom of page