top of page

NASZE OPOWIEŚCI

Szkoleniowe perypetie

Kasia to ogrom pozytywnej energii i świetny kompan na zdjęcia. Mieliśmy zaszczyt wprowadzić ją w świat fotografowania z wody i choć czuliśmy odpowiedzialność z tym związaną, ta wspólna przygoda zapadnie nam długo w pamięci.


Niezwykła scena zimorodkowej pary i bystre oczy Kasi wraz z właściwym zachowaniem, zaowocowały piękną serią zdjęć z tego niesamowitego spektaklu. Cieszymy się niezmiernie, że dane nam było być częścią tej przyrodniczej przygody.


Oddajmy jeszcze głos Kasi:

"Kolejne warsztaty z tajników fotografii przyrody za mną. W ubiegły weekend miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu z fotografowania z wody organizowanym przez pewnie najlepszy duet fotograficzny w Polsce : Łukasza i Marcina Elizjum - Boch i Baranowski . Warsztaty jak i cała Elizjum Akademia zorganizowane są na najwyższym poziomie. Wykłady teoretyczne poparte są potem zajęciami praktycznymi w terenie. Jadąc na to szkolenie najważniejszym tematem dla mnie było poznanie samego pływadła oraz przygotowania do wejścia do wody. Tutaj każdy sam montował sprzęt i to było dla mnie bardzo istotne. Prowadzący zadbali o nasze przygotowanie jak i bezpieczeństwo. Jeśli ktokolwiek zastanawia się nad przyjazdem na warsztaty do Łukasza i Marcina to polecam całym Chciałam jeszcze baaardzo podziękować pozostałym uczestnikom. Bardzo się cieszę, że Was poznałam Efekt moich zmagań we wodzie załączam do tego posta... Proszę Państwa: Pan i Pani Zimorodek ( Alcedo atthis) #kingfisher"
39 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Postprodukcja

Comments


bottom of page