top of page

NASZE OPOWIEŚCI

Czas relaksu

Uroki poznańskiej starówki i festiwal Przyroda Warta Poznania. Kameralne i niezwykle urokliwe miejsce, aż dziw bierze, że to już za nami. Możliwość spotkania z Wami była była bez dwóch zdań warta tej śnieżnej włóczęgi przez pół kraju. Chcielibyśmy serdecznie wszystkim podziękować za przybycie, obecność, uwagę i ogromnie miłe przyjęcie. Wszystkie wczorajsze rozmowy, możliwość poznania Was osobiście, dyskusje o przyrodzie, ciepła atmosfera, niesamowity klimat. Te wspomnienia zostaną z nami na długo. Dziękujemy raz jeszcze i do zobaczenia przy kolejnej okazji.


Tymczasem Pani zimorodek, bohaterka jednej z wczorajszych opowieści na swoim ulubionym miejscu do relaksu. Życie zimorodka obfituje w nawyki i ulubione zwyczaje, również ulubione miejsca. Co ciekawe, nie tylko takie, z których poluje, ale również takie, na których odpoczywa. Osłonięte i dające schronienie w przypadku pojawianie się drapieżnika, ale zaraz z szerokim widokiem na okolicę. Nie jedną i nie dwie godziny spędziliśmy obserwując ją podczas relaksu po udanym polowaniu.


#elizjubb

#elizjumakademia

#mrjangear

#tragopanofficialZimorodek

Kingfisher

Alcedo atthis

fot. Łukasz Boch


#szkołafotografii #szkołafoto #warsztatyfotograficzne #szkołafotografiiprzyrodniczej #fotografiaprzyrodnicza #fotografowaniezwierząt #fotografowanieptaków #szkoleniafoto #szkoleniafotograficzne #kursyfoto #fotoszkoła #kursyfotografii #fotografiaprzyrody #szkołafotografiiprzyrody #fotografia #wildlifephotography #wildphoto #wildlife


24 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Nadchodzi zima

Czas bieli

bottom of page