top of page

NASZE OPOWIEŚCI

Fotografia dla zaawansowanych - Podsumowanie

Kolejne szkolenie za nami. Tym razem mierzyliśmy się z zagadnieniami dla grupy zaawansowanej, zatem czas na krótkie podsumowanie.

Cały program i jego przygotowanie było dla nas dużym wyzwaniem. Określenie pewnych kluczy i opracowanie ich w spójny program, który ma na celu podniesienie poziomu fotografa przyrody, okazał się podróżą w głąb meandrów własnych doświadczeń i wielu wniosków. Notatki, przemyślenia i lata doświadczeń zebrane w całość. Wszystko opisane w podręczniku szkoleniowym i i zawarte w zajęciach, które łącznie przekroczyły czterdzieści godzin.


Dla nas to była kolejna chwila próby, test i sprawdzian w jednym. Jesteśmy przekonani o słuszności drogi jaką obraliśmy. Wierzymy, że wysoka jakość i rzetelne podejście obronią się same, a my dołożymy cegiełkę do budowania szerszej świadomości wśród fotografów przyrody.


W podsumowaniu nie może zabraknąć kilku słów o grupie. Fantastyczni ludzie. Przepełnieni pasją, potrzebą odkrywania i głodni przyrodniczego świata. Obcowanie z wami jest dla nas inspiracją i napędem. Ten wspólny czas był czystą przyjemnością.


Nasze szkolenia by nie wyglądały w ten sposób, gdyby nie nasi sponsorzy. MrJanGear i Tragopan wraz z ich niezastąpionym sprzętem. Doskonałe narzędzia nie tylko do fotografowania, ale jak się okazuje również do szkolenia. Dziękujemy.


Dziękujemy również wszystkim, którzy nas odwiedzają w szeroko rozumianym necie. Dziękujemy za szerokie wsparcie i ciepłe słowa. Jesteście niesamowici. Taka widownia to prawdziwy skarb.


Przed nami kolejny intensywny weekend z kolejną grupą. Jesteśmy gotowi i czekamy na was kochani. Kolejne wydarzenia, relacje i wszystko co kręci się wokół Elizjum będzie się pojawiać na naszych mediach społecznościowych i stronie.


Do zobaczenia zatem!


23 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Postprodukcja

Comments


bottom of page