top of page

NASZE OPOWIEŚCI

Fotografia dla zaawansowanych - podsumowanie

Słowo "ogień" chyba najlepiej oddaje wydarzenia ostatniego weekendu. Kolejne szkolenie "FOTOGRAFIA PRZYRODNICZA DLA ZAAWANSOWANYCH" już za nami, a to co zostało z nami, to moc wrażeń, wspomnień i ogrom niesamowitych doświadczeń.


Co zrobić, aby nasze kadry zaczęły wyróżniały się na tle innych, jakie czynniki o tym decydują? Na naszym szkoleniu udowodnimy wam, że to wcale nie o sprzęt chodzi, a o szereg czynników, na które my jako fotografowie mamy wpływ. Intensywny program szkolenia dla zaawansowanych, zgłębia właśnie aspekt przejścia z kadrów zwykłych, do tych szczególnych. Ogólna aura, pora roku, a nawet pogoda wsparła nas w naszej pracy. Moc ptaków, niesamowite przygody i niezapomniane doznania. Uśmiechnięte i spragnione kolejnych doznań oblicza naszych kursantów, to największa nobilitacja.


Tym razem nasze szkolenie uświetnił swoją obecnością Jarosław Edwin Siwek, działacz na rzecz ochrony pójdźki i płomykówki. Przestawił nam jak ważne i potrzebne jest aktywne działanie na rzecz ochrony ptaków.


Dziękujemy naszym partnerom i wszystkim uczestnikom. Do następnego razu!


Czapla biała

Ardea alba

Great White Egret

fot. Marcin Baranowski38 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Nieuchwytny

Comments


bottom of page