top of page

NASZE OPOWIEŚCI

MrJan Gear

Elizjum Akademia zapewnia swoim kursantom na czas szkoleń sprzęt z najwyższej półki. Nie ma na rynku wiele firm, które pozwalają testować swoje produkty, a firm z jakościowego szczytu niemal brak. My rozpoczęliśmy współpracę z dwoma niezwykłymi ludźmi, dwie niezwykłe firmy, które dostarczą nam wszystko, czego fotograf przyrody potrzebuje. Będziecie mogli testować, przymierzać i próbować. Zobaczycie nowinki i rozwiązania na własne oczy, poczujecie jak to jest fotografować przy ich użyciu. Lepszej szansy na dobór wyposażenia trudno szukać.

Czas przedstawić naszych partnerów.

Z Janem pierwszy raz spotkaliśmy się osobiście w 2021 roku. Wcześniej symbolicznie wymieniliśmy korespondencje, nic więcej. Gdy Jan zobaczył, że będziemy prowadzić szkolenia na Śląsku, wykupił miejsce i przyjechał, wszystko po to, żeby spotkać się z nami jak twierdził. Tak właśnie zaczęła się niezwykła znajomość z tym pełnym energii człowiekiem, cudownie sarkastycznym, z dystansem do siebie. Od zwykłych rozmów, szybko przeszliśmy do wspólnych planów i tak zaczęła się nasza przyjaźń i współpraca.

W swoim poprzednim życiu, gdy prowadził firmę Singing Rock, produkującą sprzęt do wspinaczki, dostawcy nie potrafili wymówić jego flamandzkiego nazwiska, dlatego nazywali go po prostu Mr. Jan.

Branża outdoorowa była jego światem od ponad 25 lat, gdy nie testował plecaków, butów lub innego sprzętu, fotografował ptaki i przyrodę, spędzał czas realizując swoją drugą miłość.


Oddajmy głos Janowi:

- Nie znasz wad produktu, dopóki nie użyjesz go w terenie, a najlepiej w ekstremalnych warunkach. W pewnym momencie większość z nas kupuje plecak znanej marki, oczarowany jego fajnymi funkcjami. Szybko przekonujemy się, że większość tych funkcji jest nieistotna. Sprawiają, że plecak jest drogi, ale niekoniecznie bardziej funkcjonalny.

Moi przyjaciele, którzy również podzielają to doświadczenie, zapytali mnie pewnego wieczoru: „Jeśli możesz zrobić to o wiele lepiej, dlaczego nie stworzysz własnego plecaka?” Więc postanowiłem to zrobić! Było to wyzwanie, które zapoczątkowało nowy rozdział w moim życiu zawodowym.

Konkluzja? Wysokiej jakości sprzęt powinien być podstawowy i trwały. Nie powinien cię zawieść w żadnej sytuacji. Mając to na uwadze, zebrałem pomysły i opinie od wielu osób w terenie. Stworzyłem i dałem im testować prototypy, dopóki nie stworzymy możliwie najlepszego produktu.”


Tak więc powstali. Od początku ich działalności w 2012 roku nadal się rozwijają w branży wyposażenia dla fotografów przyrody. Rozszerzyli od tego czasu gamę produktów o wszelkiego rodzaju sprzęt podróżny i podstawowe artykuły fotograficzne. Doskonałe plecaki, akcesoria, siatki maskujące i to co dla nas stało się największą radością gdy zaczynaliśmy współpracę – pływadła. Od niemal sześciu miesięcy testujemy jego produkty i wiecie co? To jedne z najlepszych rzeczy jakich używaliśmy. Przemyślane, lekkie, ergonomiczne i co najważniejsze diabelnie wytrzymałe.

Nie mogło zabraknąć firmy MrJan Gear na naszych szkoleniach. Będziecie mogli przekonać się sami jak świetne są to produkty. Pływadła, plecaki, siatki maskujące, carrier-bag’i i wiele wiele innych. https://mrjangear.com
79 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Postprodukcja

Comments


bottom of page