top of page

NASZE OPOWIEŚCI

Nasze marzenie

Dwa najważniejsze dni Twojego życia to ten, w którym się urodziłeś oraz ten, w którym dowiedziałeś się, po co."


-Mark Twain


Czasem w naszym życiu przychodzi taki moment, gdy gałąź, na którą chcemy się wspiąć wygląda niepewnie, gdy szczeliny w górskiej grani nie da się przejść jednym krokiem, a rzeka, którą przekraczamy jest szczególnie rwąca. To moment próby, która w razie niepowodzenia obnaży nasze słabości i lęki, to wreszcie moment ryzyka, które jeśli chcemy pójść dalej, musimy podjąć. Każdy z nas dociera prędzej czy później do tego momentu i każdy staje przed taką decyzją, a pułapka sytuacji polega na tym, że brak decyzji, to również dokonany wybór.


Nas to również dotyczy i jakiś czas temu siedząc wspólnie przy kawie, stanęliśmy właśnie w takim momencie swojego życia. Zdecydowaliśmy. Idziemy dalej, podejmiemy wyzwanie. Wiemy, że czeka nas wytężona praca, a przyszłość nigdy nie jest pewna, ale przekonać się o tym możemy tylko w jeden sposób i przekonamy się, a lepszego czasu już nie będzie.


Dzisiaj wracamy do żurawi, jednego z moich ulubionych ujęć. Żurawie i lecące szlamniki. Zdjęcie, które w moim odczuciu symbolizuje wyzwolenie, wolność, nieograniczone możliwości. To zdjęcie wybraliśmy aby symbolizowało nasz nowy projekt, nasze marzenie, po które będziemy się wspinać po nadłamanej gałęzi, przeskakiwać nad szczeliną i przedzierać się przez rwącą rzekę. To zdjęcie i same żurawie stają się pewnym symbolem, utożsamieniem z naszym marzeniem.


Żuraw

Crane

Grus grus

fot. Łukasz Boch


70 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Metody

Comments


bottom of page