top of page

NASZE OPOWIEŚCI

Szkolenia sierpniowe - podsumowanie

Na gorąco, prosto z niesamowitych plenerów jakich ostatnio doświadczaliśmy, przesyłamy wam kartkę z symbolem ostatnich szkoleń. Jeszcze widzimy roześmiane twarze uczestników i pełne emocji opowieści po ogromie doświadczeń. To był niezwykły czas, dla nas na pewno i mamy nadzieję, że widać to było na naszych relacjach. Jak zawsze bardzo wam dziękujemy, że jesteście z nami, piszecie i śledzicie co słychać w świecie Elizjum.


W podziękowaniu, ze specjalną dedykacją dla was i dla wszystkich uczestników naszych ostatnich szkoleń. Jesienne już w zasadzie żurawie w otulinie monumentalnych lasów północy.


Nie możemy również zapomnieć o naszych najlepszych na świecie partnerach. Firmach MrJanGear i Tragopan. To dzięki wyposażeniu od nich możemy doświadczać fotografii na wielu płaszczyznach.


#elizjubb

#elizjumakademia

#mrjangear

#tragopanofficial

Żuraw

Crane

Grus grus

fot. Łukasz Boch


#szkołafotografii #szkołafoto #warsztatyfotograficzne #szkołafotografiiprzyrodniczej #fotografiaprzyrodnicza #fotografowaniezwierząt #fotografowanieptaków #szkoleniafoto #szkoleniafotograficzne #kursyfoto #fotoszkoła #kursyfotografii #fotografiaprzyrody #szkołafotografiiprzyrody #fotografia #wildlifephotography #wildphoto #wildlife


36 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Mgła

W locie

bottom of page