top of page

NASZE OPOWIEŚCI

Wielka Noc

Miały być jajka, ale finalnie będą światełka na niebie. Jakby nie było i jakie zdjęcie by się nie pojawiło, dzisiaj tekst zdecydowanie ważniejszy niż obraz.


Kochani, chcielibyśmy życzyć wam szczęśliwych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocy. Spokój i poczucie normalności w tych niespokojnych czasach to chyba największa wartość. Życzymy wam również zdrowia, bo bez tego sam spokój też niezbyt wiele pomoże. Zdrowia, spokoju i uśmiechu. Zdrowi i spokojni, uśmiechajmy się więcej. Patrzmy w przyszłość z większym optymizmem i cieszmy się z tego co mamy dane. Jakoś co raz mniej wszyscy doceniamy to co wydaje nam się oczywiste. Tyle wspaniałych i niezwykle ważnych rzeczy dzieje się codziennie w naszym życiu, ale trudno jest widzieć coś, dopóki nam tego nie zabraknie.


Na koniec życzymy wam spełnienia marzeń i pasji, nie zatrzymujcie się i realizujcie marzenia. Każdy z nas ma jedno życie i nie wolno się oglądać za siebie, przeszłość jest ważna, ale nie można nią żyć. Liczy się tu i teraz i to najlepszy moment, żeby zacząć coś zmieniać. Życzymy wam również odwagi, aby te zmiany wprowadzać.


Łukasz i Marcinfot. Łukasz Boch


24 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Niezłomny

Comments


bottom of page