top of page

NASZE OPOWIEŚCI

Nowe terminy na szkolenia

Kochani!! Dzisiaj ważna wiadomość prosto Elizjum Akademii.


Szkolenia naszego autorstwa wzbudziły niemałe zainteresowanie, co nas ogromnie cieszy. Na dzień dzisiejszy mamy już komplet osób na dwa pierwsze terminy.


  • "FOTOGRAFIA PRZYRODNICZA OD POCZĄTKU" w dniach 25-27 marca

  • "FOTOGRAFOWANIE Z WODY" w dniach 9-10 kwietnia


Na stronie, plakaty od tych terminów zostały opatrzone odpowiednim, czerwonym napisem. Dla wszystkich jednak, którzy nie zdążyli się zapisać, mamy dobre wiadomości.


Po pierwsze nadal można się wpisywać na listę rezerwową na powyższe terminy. Jeśli któryś uczestnik z jakiś powodów zrezygnuje, osoba z listy automatycznie wchodzi na to miejsce.


Po drugie, chyba ważniejsze, są uruchomione nowe terminy!!! Wystarczy podczas zapisywania się na stronie w danym szkoleniu, wybrać inną datę. Każde z naszych szkoleń ma wyraźnie zaznaczoną informację, czy jest więcej terminów.


  • Kolejne szkolenie "FOTOGRAFIA PRZYRODNICZA OD POCZĄTKU" odbędzie się w dniach 27-29 maja.

  • Kolejna specjalizacja "FOTOGRAFOWANIE Z WODY" odbędzie się w dniach 20-21 sierpnia.


ZAPRASZAMY!!! W razie pytań, śmiało piszcie i dzwońcie. Na stronie macie do nas namiary telefoniczne.


Link do Elizjum Akademii wrzucimy w komentarze.


Na koniec chcielibyśmy jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować wszystkim za wsparcie. Za każdy komentarz, za każdą łapkę, udostępnienie, ciepłe słowo i wiarę w nasz projekt. Jesteście NIESAMOWICI. Bez Was to wszystko by się nie udało. Dziękujemy uczestnikom i każdemu, kto do nas trafia. Każdemu, kto zostawia nawet najprostszy ślad wsparcia. To dla nas niezwykle ważne. DZIĘKUJEMY!


Łukasz i Marcin
38 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Postprodukcja

Comentarios


bottom of page