top of page

NASZE OPOWIEŚCI

Spotkanie z wielkim tematem

Dzisiaj spotkanie z wielkim tematem. Bohater tego zdjęcia przy swoich gabarytach, doskonale zobrazuje i przedstawi kilka najważniejszych zasad jakie się kryją przy budowaniu kadrów. Jak to się dzieje, że jedna zdjęcia podobają nam się bardziej, a inne mniej? Co warunkuje uzyskanie dobrego, czy bardzo dobrego zdjęcia?


Dostęp do wiedzy jaki oferują nam współczesne czasy jest chyba największym osiągnięciem cywilizacyjnym. Pozornie niemal wszystko jest możliwe, wszystko wręcz podane na tacy, ale tak jest tylko pozornie. W praktyce, chcąc zgłębić dane zagadnienie, czekają nas długie miesiące i lata szukania, próbowania, testowania, potykania się i radowania. To proces, którego przebrnięcie i ciągłe zgłębianie odsiewa mentalny przebłysk chcenia, od budowania pasji. Od lat zbieramy spostrzeżenia i obserwacje. Analizujemy je, ponownie testujemy i szukamy nowych. W ten sposób nasz warsztat ewoluował, niemal w każdym aspekcie fotografii, a wszystkie udane i ciekawe rozwiązania przyjęliśmy do naszej fotograficznej codzienności.


Stworzyliśmy zbiór tych zasad. Zebraliśmy te najważniejsze, ale również te niemal nieznane. Zebraliśmy zbiór rozwiązań i recept, wszystko po to aby zdjęcia wyszły z ogromu zwykłych ujęć i stały się tymi szczególnymi. Właśnie ta wiedza, będąca efektem wielu lat naszej pracy dzisiaj jest dla was jako Elizjum Akademia.


Miejsca na pierwszy, marcowy termin na szkolenie "Fotografia Przyrodnicza od początku" szybko się rozeszły. Drugi termin mamy już uruchomiony, ruszamy 27 maja! Pamiętajcie, że decyduje kolejność zgłoszeń. Widzimy się w Cierszewie!!!!Żubr

European bison

Bison bonasus

fot. Łukasz Boch

48 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Postprodukcja

Commentaires


bottom of page