top of page

NASZE OPOWIEŚCI

W zimowej szacie

Spoglądam w niebo, biały puch wiruje nad głową. Nieskazitelna biel spowiła niegdyś gwarną teraz pustą i cichą krainę. Oczy wędrują po labiryncie szczerości i bezkresnej bieli.

Wiem, że tu jest. Czuje jej spojrzenie. Czuje jej obecność, bijące przenikliwe surowe lodowate piękno jej ognistych oczu. Obserwuje każdy mój ruch. Wyczuwalne przeszywające napięcie narasta. Choć jej nie widzę, siła jej spojrzenia wywołuje przyspieszone bicie serca. To ona decyduje o wszystkim. To ona ustala bezpieczny dla niej dystans. Przed jej wzrokiem nie sposób się ukryć. Bada mierzy i ocenia siłę zagrożenia. Kiedy podnoszę z pokorą wzrok nasze spojrzenia się krzyżują. Opada wyczuwalny niepokój i napięcie. Mowa ciała to podstawowy język międzygatunkowy. To niepodważalny najpotężniejszy zbiór niekwestionowanych informacji. Chyba nikt tak dobrze jej nie zna i nie rozumie jak zwierzęta.


#elizjubb #elizjumakademia #mrjangear #tragopanofficial

Uszatka zwyczajna Long eared owl Asio otus fot. Marcin Baranowski


#szkołafotografii #szkołafoto #warsztatyfotograficzne #szkołafotografiiprzyrodniczej #fotografiaprzyrodnicza #fotografowaniezwierząt #fotografowanieptaków #szkoleniafoto #szkoleniafotograficzne #kursyfoto #fotoszkoła #kursyfotografii #fotografiaprzyrody #szkołafotografiiprzyrody #fotografia #wildlifephotography #wildphoto #wildlife


23 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Karpackie tła

bottom of page